Save Preloader image

0%

Zadzwoń 512 344 940
Godziny otwarcia pon-pt 8:00 - 17:00 sob 8:00 - 14:00

Wypożyczalnia samochodów luksusowych Katowice

Mercedes S

Jeżeli marzysz o doświadczeniu sportowych emocji, muśnięciu luksusu i komfortu, nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych Os-Car Vip Rental, Ci to umożliwi. Tworzymy naszą firmę z pasją i z pasji do wyjątkowych aut najwyższej klasy, dlatego możesz polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu.

Wynajem samochodów luksusowych Katowice 

Nasza wypożyczalnia zajmuje się głównie wynajmowaniem aut luksusowych i sportowych na okres dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów prywatnych i biznesowych.

Krótkoterminowy wynajem sprawdzi się w przypadku: szczególnych okazji (jak ślub, wieczór panieński czy osiemnaste urodziny), podróży biznesowej, spotkań z klientem, wyjazdu na urlop, rodzinnej wycieczki za miasto, bądź potrzeby użytkowania pojazdu zastępczego. W naszej ofercie znajdziesz samochody z wielu klas, w idealnym stanie technicznym, bogato wyposażone i komfortowe, posiadające ubezpieczenie, takie jak: Mercedes – AMG A45S, Mercedes S 400d, Mercedes S 350d, Mercedes E 200d, Mercedes V 300d, BMW M4, BMW 520d, Honda Civic oraz Jeep SRT 6.4 HEMI.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, poza tradycyjną ofertą wynajmu aut sportowych na krótki okres czasu, istnieje również możliwość wynajęcia samochodu długoterminowo, skierowana nie tylko do firm, lecz także do osób prywatnych. Jest to zdecydowanie korzystniejsza opcja od popularnego leasingu, ponieważ nie zostajesz obarczony dodatkowymi kosztami, jak: ubezpieczenie, wymiana opon, przegląd techniczny pojazdu lub jego naprawa, stawka najmu jest niezmienna. Decydując się na wypożyczenie samochodu, klient jest zobligowany jedynie do uiszczania bieżących należności, jak: tankowanie paliwa czy okresowa wymiana płynów do spryskiwaczy.

Wypożyczalnia samochodów sportowych Katowice

Os-Car Vip Rental to przede wszystkim profesjonalne podejście do powierzonych nam zadań oraz odpowiedzialne i indywidualne traktowanie każdego z klientów. Działamy nie tylko w Katowicach, lecz również w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie oraz Łodzi. Dzięki nam, w szybki i bezproblemowy sposób wynajmiesz wymarzone auto w atrakcyjnej cenie, z możliwością bezpłatnego podstawienia i odebrania go z dowolnego miejsca na terenie Polski.