Save Preloader image

0%

Zadzwoń 512 344 940
Godziny otwarcia pon-pt 8:00 - 17:00 sob 8:00 - 14:00

Transfery

Profesjonalne transfery z każdego miejsca
OSCARVIP Rental

W Naszej ofercie mogą znaleźć Państwo również usługi przewozów VIP – wynajem oferowanych przez Nas samochodów Mercedes V 300d i Mercedes S 400d wraz z kierowcą. W sam raz na ważne spotkania biznesowe czy też prywatne. W Naszej firmie wyróżniamy się wysokim poziomem świadczonych usług, komfortem i przede wszystkim bezpieczeństwem. Nasze samochody są stworzone do odbioru najbardziej wymajających Klientów z lotnisk i zawiezienia Ich w dowolnie wskazane miejsce. Obsługujemy Kontrahentów biznesowych umożliwiając Im transfery lotniskowe na najwyższym poziomie i nie tylko. Oferujemy Naszym Klientom również wyjazdy biznesowe, służbowe delegacje w Polsce i na terenie całej Europy.

Drugi numer
Zadzwoń do nas501 293 521
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas512 344 940

Os-Car VIP Rental – dlaczego my?

Oprócz wybranego przez Państwa samochodu, ważne jest z kim ta podróż się odbędzie. Nasi kierowcy to profesjonaliści z długim stażem, wysoką kulturą osobistą a także dyskrecją. Podczas podróży z kierowcą nie muszą Państwo martwić się remontami dróg, nieznajomością topografii miasta czy innymi przeszkodami. Nasi kierowcy poradzą sobie w najbardziej wymagających warunkach.

Wybierając Os-Car VIP Rental mają Państwo pewność, że samochody, którymi będziecie podróżować będą czyste z zewnątrz i w środku, ponieważ wykonujemy również profesjonalny auto detailing. Zależy Nam na wysokiej klasy usługach, dlatego dbamy o każdy, najmniejszy szczegół. Troszczymy się o Państwa bezpieczeństwo, toteż Nasze pojazdy sprawdzane są w autoryzowanych serwisach

mercedes wypozyczalnia